עמוד הבית English

תמיכה בבסיסי נתונים ותחזוקה


SwapCom מערכות מידע בע"מ מספקת שרותי ) DBA תשתית ואפליקטיבית) באמצעות מיקור חוץ. למומחי החברה וותק של למעלה מ 15 שנה, והם ישמחו להוביל עבורך כל פרויקט בתחום באמצעות יישום הגישות המתקדמות ביותר.  


שרותי DBA כוללים את ניהול שרת מסד הנתונים, ניהול גיבויים ושחזורים, ניטור השרת, תחזוקה פרואקטיבית המתרכזת בגילוי מצבים המצריכים תחזוקה והתערבות לפני הפיכתם לבעיה, וכן הכנת תוכניות חירום למקרה אסון .
שרותי DBA מבוססים מצד אחד על ידע והכרה מעמיקה בפיתוח תוכנה הצורכת את שרותי מסדי נתונים מצד אחד, ועל ידע נרחב בתחזוקה וניהול שרתים מצד שני.
בהעברת שרותי ניהול מסד הנתונים הארגוני לידי Swapcom  מערכות מידע, אתה יכול להיות בטוח שהמידע הארגוני מנוהל ומתוחזק בידי חברה אמינה ואחראית.


פעילויות שונות בתחום ה DBA


התקנה - שרותי ה - DBA מתחילים מבחירה בפתרון החומרה הנחוץ להשגת דרישות העומסים שמציב הלקוח. בהמשך, התקנה נכונה ויציבה של השרת מהווה בסיס להרצת יישומים וביצוע תוכניות שרות על גבי שרת מסד הנתונים .


ניטור - על פי דרישות הלקוח ועל סמך נסיוננו יותקנו שרותי ניטור לשרת מסד הנתונים. החל מהודעות על בעיות גיבוי או חוסר מקום על הכוננים ועד לבדיקות שלמות המידע.


ניהול ותחזוקה - שמירת המידע והביצועים של מסד הנתונים הארגוני היא משימתם העיקרית של שרותי ה - DBA אכיפת מתודולוגיית גיבוי ובדיקות שיחזור תקופתיות אמיתיות הנערכות כשגרה, מאפשרות לספק אמינות גבוהה ביותר לכלל נתוני הארגון. תוכניות שרות אוטומאטיות לביצוע תחזוקת קבצי הנתונים וקבצי הלוג יחד עם תחזוקה של טבלאות הנתונים והמפתחות שומרים את מסד הנתונים בריא ועל תקינות ביצועי המערכת .


אבטחה - הצורך בשמירה על סודיות המידע של החברה מובן מאליו. תכנון אבטחת השרת, חיבור שרתים מרוחקים בצורה מאובטחת, והקשחת שרתים החשופים לאינטרנט הם הכרח.


תוכניות למקרה אסון (DRP) – בסיס הנתונים מהווה משאב ארגוני מרכזי ביותר המצריך היערכות מוקדמת למקרים של נפילת השרת או לבעיית תוכנה קריטית. היערכות שכזו אמנם עולה כסף אך שווה זהב.
חברת SwapCom מערכות מידע מיישמת פתרונות גיבוי ורפלקציה אשר יאפשרו לארגון להמשיך ולעבוד עד לתיקון הבעיה הקריטית תוך שמירה על שלמות בסיס הנתונים וחזרה מהירה לפעילות מלאה של הארגון.

פיתוח תוכנה ועיצוב מערכות.

אינטגרציה וניהול פרויקטים.

מיקור חוץ.

טיוב נתונים

 


© 2008 SwapCom Information technology