עמוד הבית English

מיקור חl"> פרופיל החברה

תחומי פעילות פרוייקטים שווה עיון... לקוחות דרושים צור קשר

מיקור חוץ -(OutSourcing)


"מיקור חוץ" הוא השם הנפוץ המתאר שיטת ניהול המיישמת את הרעיון של הוצאת פעילויות מהארגון  אשר אינן נמצאות בבסיס התמחותו והשארת פעילויות הליבה של הארגון בהן הוא מומחה. למעשה מיקור החוץ עשוי לסייע לארגון בתהליך הפיתוח, ניהול פרויקטים וכד'.

פעילויותנו העיקריות בהן ישנו יתרון ברור ל SwapCom מערכות מידע בע"מ:

פתרונות בתחום ה IT.

ביצוע בדיקות איכות תוכנה QA.

כתיבת מסמכי אפיון ודרישות פונקציונאליות (בתחום התוכנה ותקשורת נתונים).

ייצוג הארגון מול ספקי תוכנה בבחינת אלטרנטיבות שונות לפתרונות שונים ובחירת אלנטרנטיבות למוצרי מדף.

השמת אנשי מקצוע איכותיים לצרכים פרויקטאליים בבית הלקוח.

הוזלת עלויות הפיתוח -חברת רבות בארץ ובעולם מחפשות את הדרכים להוזלת עלויות של תהליכי פיתוח של טכנולוגיות. אחת מהדרכים הפופולאריות לחסכון בעלויות היא המעבר לפיתוח המבוסס על תפיסת ה- Off Shore Outsourcing.  על פי תפיסה זו מועברים תהליכי הפיתוח הטכנולוגי המקומי לפיתוח על ידי צוות פיתוח מרוחק.

ברמה העקרונית פעילות ה- Off Shore מיועדת ללקוחות אשר רוצים להעביר חלק מתהליכי הפיתוח והבדיקות לאתר מרוחק להורדת עלויות והאצת הפיתוח כאשר הפעילויות אינן דורשות דיאלוג מתמיד עם הלקוח וניתן להגדיר להן תפוקות ברורות ומחייבות בכפוף ללוח זמנים מחייב. צוות הפיתוח ב- Off Shore עובד ע"פ נהלים ייחודיים שפותחו למטרה זאת  תחת בקרה שוטפת של צוות אבטחת איכות.

מהירות, איכות ומחיר משתלם

SwapCom מערכות מידע בע"מ מבינה כי לקוחותיה מחפשים את האינטראקציה בין מהירות, איכות ומחיר ולכן תסייע לך להשיג את המטרה בזמן ובתקציב הראוי.
אנו  נאתר עבורך מועמדים למגוון תפקידים לתעשיית ההי-טק, מערכות המידע, הנדסת התוכנה ולתפקידים בכירים אחרים. איתור והשמת עובדים מבוצע תוך שימת דגש בהתאמה מרבית בין דרישת החברה המגייסת, לבין המועמד עצמו, כל זאת  תוך שמירה על קשר רציף וישיר עם הגורם המגייס.
בחברת SwapCom מערכות מידע בע"מ אנשי מקצוע הבקיאים בפרטים טכניים, אשר ילוו, יבינו ויאפיינו יחד איתך את הדרישות הטכניות של המשרה, יאמדו את מהות התפקיד ויבצעו את הראיון האישי והמקצועי הראשוניים עבורך במטרה לחסוך לך זמן יקר.

כל זאת ועוד מבוצע תוך הקפדה על סודיות מוחלטת וליווי אישי של תהליך הגיוס מתחילתו ועד סופו. הננו מאמינים בהשמה איכותית מהירה ודיסקרטית המתאימה לארגון ולמועמד כאחד, תהליך שהוכיח עצמו כשילוב מנצח לטווח הארוך.

פיתוח תוכנה ועיצוב מערכות.

אינטגרציה וניהול פרויקטים.

תמיכה בבסיסי נתונים ותחזוקה.

טיוב נתונים

 


© 2008 SwapCom Information technology