עמוד הבית English

ההוצאה לפועל מתחדשת

חברת SwapCom Information Technology מטמיעה בימים אלה מערכת Middleware בהנהלת ההוצאה לפועל. המערכת החדשנית תשמש כתווך (Middleware) בין שתי מערכות מחשוב שונות: מערכות המחשוב של ההוצאה לפועל ומערכות המחשוב של מחסני הזכיינים.

מערכת המחשוב של מחסני ההוצאה לפועל, הנה מערכת ייעודית אשר פותחה לניהול הפנימי של המחסנים, ונמצאת באחריות הזכיין אשר מנהל את מחסני ההוצאה לפועל. הנהלת מערכות ההוצאה לפועל וגביית קנסות.  נדרשת לקבל עדכונים שוטפים לגבי תהליכים המתבצעים במחסנים וברמת אמינות גבוהה במיוחד, כיוון שמדובר בהליכים משפטיים כנגד חייבים ובכספים רבים העוברים במערכת.

לאחרונה, עלה הצורך להקים מערכת אשר תשתמש כתווך (Middleware) בין שתי מערכות מחשוב שונות האחת מהשנייה, בין מערכת מחשוב המתבססת על טכנולוגיה מיושנת מאוד לבין מערכת מחשוב מודרנית. המערכת החדשה שפותחה על ידי חברת SwapCom Information Technology , מקשרת בין מערכות המחשוב של מערכות ההוצאה לפועל. (מערכות מבוססות VAX ) לבין מערכות המחשוב (מבוססי Windows) של מחסני ההוצאה לפועל אשר מנוהלים על ידי זכיין חיצוני.

בנוסף פותח מנגנון לניהול מכרזים ודוחות מעקב, לשימוש אנשי מערכות ההוצאה לפועל. המערכת החדשה תתבסס על מאגר נתונים חדש אשר יעודכן ב"זמן אמת" ויאפשר למשתמשי המערכת תמונה אמיתית של הנתונים והפקת דוחות אמינים.

לדבריו של איתן אונגר, סמנכ"ל טכנולוגיות ופיתוח עסקי בחברת SwapCom Information Technology : "נושא האינטגרציה בין מערכות תוכנה שונות, מהווה כיום את אחד הנושאים העיקריים המעסיקים את מנהל מערכות המידע המצוי, בין שהמוטיבציה באה מתוך הארגון כלומר,הקשר בין יחידת IT והמטרות העסקיות של הארגון ובין שהיא מוכתבת מבחוץ, הכוונה לרגולציה וגלובליזציה".

עוד הוסיף אונגר כי המערכת החדשה תייעל ותחסוך זמן יקר הן לזכיין והן להנהלת מערכות ההוצאה לפועל וגביית קנסות. את דבריו סיכם אונגר באומרו כי הקישור בין היישומים, בין הארגונים, השווקים החדשים והאינטרנט, תוך שמירה על השקעה וחסכון בעלויות, הם רק חלק מהמרכיבים שהביאו להתפתחות מערכות ה- Middleware .

חברת SwapCom Information Technology הינה בית תוכנה המתמחה בפיתוח מערכות ייעודיות, אינטגרציה, ניהול פרויקטים וניהול בסיסי נתונים. בנוסף לעבודתה עם השוק הפרטי בארץ ובחו"ל, עובדת החברה עם המגזר הממשלתי והציבורי. בין לקוחותיה נמנים: הנהלת בתי המשפט, משרד הביטחון, אגודה למען החייל ועוד.

חזרה לדף - שווה עיון


© 2008 SwapCom Information technology