סיפורי הצלחה

EMI הינה חברת בת של חברת הביטוח הראל המתמחה בביטוח משכנתאות. SWAPCOM התבקשה על ידי חברת EMI לנהל את בסיסי הנתונים שלה תחת, ORACLE  וכן לנהל את מערכת הדיווח של החברה. לפרויקט זה נרתמה חברת SWAPCOM במרץ רב בכדי לספק מענה מיטבי תוך עמידה בלוח הזמנים, שהיה קצר ביותר. האתגר נבע מההתמודדות עם כמות מידע גדולה מאד, וכל עובדי SWAPCOM  התגייסו למשימה זו.

GESTFID BANK הינו גוף פיננסי הממוקם בלוגאנו, שוויץ. הבנק ביקש מ- SWAPCOM לספק לו מערכת לניהול משכורות העובדים. האתגר במקרה זה נבע ממורכבות החוקים והכללים החלים על המשכורות, בהתאם לחוקים ולתקנות הנהוגים בשוויץ, כולל הפקת תלושי שכר ומערכת דיווח.

DIXELL הינה חברה בינלאומית בעלת שלוחה בארץ ושלוחה בצרפת. החברה מספקת פתרונות ומוצרים לתחום הקירור התעשייתי. בזכות הידע הרב-לשוני של עובדיSWAPCOM   , הצלחנו לספק בסיס נתונים עם ממשק זמין ללקוחות DIXELL באתר החברה. ראה אתר אינטרנט

גוף זה מופקד על ניהול כל עובדי בתי המשפט בארץ. חברת SWAPCOM התבקשה לספק להנהלת בתי המשפט תוכנה לניהול תקני הרכב של העובדים. במסגרת התקציב המאושר, רשאים העובדים שלא זכאים לרכב צמוד לקבל החזר כספי על שימוש בכלי הרכב הפרטי שלהם. המערכת מתממשקת עם מערכת השכר הממשלתית וניתן להזין נתונים בפרטי העובד באופן מקוון.

מכון סאלד הוא הגוף המחבר את בחינות הבגרות עבור משרד החינוך, וכן מספק מידע סטטיסטי בהתאם להנחיות משרד החינוך. SWAPCOM פיתחה עבור גוף זה תוכנה ייעודית המאפשרת קליטה אוטומטית של תוצאות בחינות הבגרות לתוך מאגרי המידע של המכון.

HESEG  הינה עמותה ללא כוונות רווח המעניקה מלגות לימודים לסטודנטים, בהתאם לקריטריונים שקבעה. מערכת  SWAPSERVE   , שהותאמה לצרכי הארגון, כוללת ממשקים לכל הגורמים המעורבים בתהליך אישור המלגות, מניהול כספי העמותה עצמה, דרך המוסדות להשכלה גבוהה, המתנדבים וכלה בתורמים והבוגרים. היישום מאפשר לעמותה ניהול יעיל יותר לצד ביצועים מירביים.

אודותנו

  • החזון
  • הצוות
  • צור קשר

הפתרונות שלנו

  • SwapCom עבור מוסדות ללא כוונת רווח